Prevádzky

« Úvod

Reštaurácia Zafferano

Reštaurácia Zafferano je jedinečným konceptom v Košiciach, ktorá spája výnimočný športový a designový priestor, kvalitnú gastronómiu a autentickú atmosféru. 

Našim zákazníkom ponúkame bohatý výber jedál, ktoré v sebe zanechávajú podstatu talianskej kuchyne, od chutných raňajok, týždňovej ponuky až po Àl a Carte menu. Taktiež si môžete počas celého dňa objednať akúkoľvek pizzu z našej širokej ponuky. 

Vďaka jedinečnému priestoru, originálnym doplnkom a kvalitnej gastronómií je Zaferrano ideálnym miestom na pracovné stretnutia, obedy, oddych po práci, večeru vo dvojici či oslavu s priateľmi.

www.zafferano-ke.sk  tel. 0904 043 309   email: info@zafferano-ke.sk

Telocvičňa NTC

Telocvičňa NTC vznikla zbieraním skúseností zo sveta športu, pohybu a zdravého vývoja potrebného pre tento život. 25 rokov skúsenosti pri tréningu klientov zo všetkých oblasti aktívneho života, prinieslo jedinečnú kombináciu priestoru náradia a predovšetkým personálu- trénerov.

Priestor telocvične NTC bohato splní požiadavky každého, kto miluje pohyb, ktorý lieči telo i dušu.

Plocha, ktorá bola k dispozícii, k realizácii Telocvične NTC bohato splní požiadavky každého, kto miluje pohyb, ktorý lieči telo i dušu.

www.telocvicnantc.sk mobil: 0908 721 408, mail:dulinaj@gmail.com

Športový obchod a servis

Priestor o rozlohe 45,33m2 je voľný na prenájom. Nachádza sa na 1 nadzemnom podlaží, hneď vedľa recepcie. Je výborne situovaný, okolo priestoru prejde každý návštevník areálu. Priestor je nezariadený.

Výkres s podlahovou plochou: podlahová plocha 1NP

Kontakt: Ing. Veronika Tulejová, MBA

Tel: 055 / 321 43 86, 0948 / 164 044

Email: veronika.tulejova@ntckosice.sk

 

Fyzioterapia

Priestor fyzioterapie je voľný na prenájom. Nachádza sa na prízemí areálu, o rozlohe 117,25 m2 ponúka možnosti na vytvorenie fyzioterapie aj pre náročného klienta. Priestor je nezariadený.

Výkres s podlahovou plochou : podlahová plocha 1PP

Kontakt: Ing. Veronika Tulejová, MBA

Tel: 055 / 321 43 86, 0948 / 164 044

Email: veronika.tulejova@ntckosice.sk

Reklamné bannery